دانلود مقاله بیس انجام پایان نامه مدیریت ” آیا اطلاعات ساده باعث افزایش مشارکت کارکنان می شود؟

 

دانلود مقاله بیس انجام پایان نامه مدیریت:” آیا اطلاعات ساده باعث افزایش مشارکت کارکنان می شود؟ ”

 

این مقاله جهت تهیه پایان نامه مدیریت ، تهیه پروپوزال مدیریت ، پیشینه تحقیق مدیریت ، مبانی نظری مدیریت ، پایان نامه مدیریت ، پروپوزال مدیریت ، انجام پایان نامه مدیریت ، انجام پروپوزال مدیریت و تهیه مقاله مدیریت مناسب میباشد.

Can Simple Informational Nudges Increase Employee Participation in a 401 (k) Plan?

دانلود مقاله بیس انجام پایان نامه مدیریت آیا اطلاعات ساده باعث افزایش مشارکت کارکنان می شود؟

چکیده

کلارک، مکی و موریل (۲۰۱۴) پژوهشی را با عنوان “آیا اطلاعات ساده باعث افزایش مشارکت کارکنان در طرح ۴۰۱(k) می­شود؟” انجام داده­اند. هدف از این تحقیق انجام مطالعه­ای تجربی برای بررسی زیرمجموعه تصادفی از کارکنانی که به تازگی استخدام شده بودند با ارائه فلیکرهایی در مورد طرح ۴۰۱(k) و ارزش مشارکت در شغلشان بوده است. جامعه آماری این تحقیق شامل ۱۰۰ نفر از کارکنان سازمان­های مالی بزرگ بوده داده­ها با استفاده از پرسشنامه جمع­آوری شده و با استفاده از رگرسیون OLS مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته­اند. نتایج تحقیق نشان داده است کارکنان جوانتر که فلیکر دریافت کردند با احتمال بیشتری در طرح ۴۰۱(k) مشارکت کردند. بسیاری از کارکنان در برنامه بازنشستگی تکمیلی شرکت نکردند با اینکه این طرح دارای مزایای مالیاتی و بازده فوری بوده است و دلیل این امر وجود اولویت­های مالی افراد می­باشد. با این حال نتایج کلی حاکی از آن بوده است که ارائه فلیکر به کارکنان باعث افزایش مشارکت آنان در طرح بازنشستگی تکمیلی می­شود.

 

برای ارجاع دهی به مقاله ” آیا اطلاعات ساده باعث افزایش مشارکت کارکنان در طرح ۴۰۱(کا) می شود؟ ” به روش APA به فرمت ذیل عمل کنید:

Clark, R. L., Maki, J. A., & Morrill, M. S. (2014). Can Simple Informational Nudges Increase Employee Participation in a 401 (k) Plan?. Southern Economic Journal, ۸۰(۳), ۶۷۷-۷۰۱٫

 

این مقاله جهت تهیه پایان نامه مدیریت ، تهیه پروپوزال مدیریت ، پیشینه تحقیق مدیریت ، مبانی نظری مدیریت ، پایان نامه مدیریت ، پروپوزال مدیریت ، انجام پایان نامه مدیریت ، انجام پروپوزال مدیریت و تهیه مقاله مدیریت مناسب میباشد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

بازنشر مطالب با درج نام و لینک علمچی بلامانع است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید